Meatfly DH sprint Náměšť nad Oslavou - (18.05.2009)
První letošní downhillový závod zajeli kluci v Náměšti nad Oslavou. Skvělé výsledky a report nám přináší Demo.

Na první závod týhle sezóny do Náměště jsme měli jet ve složení Shamann, Přééma a já (Demo). Shaman ale nemohl kvůli problemům s kolem jet, tak jsem zavolal Flashovi,domluvil to s ním a ráno v 8 na prvního máje už jsme čekali na Přéému až ho mamka hodí k nám do FRandlína. O půl devatý jsme bike károu Fordem galaxy vyjeli .V telči jsme ještě nakoupili nějaký pití,jidlo na grilovačku a jeli jsme dál. Chvilku po desátý jsme na místě, stavíme altánek na pláži u přehrady, kousek od tratě, skladáme kola, chystáme spaní, fotím. Jdem se oblíct, berem kola a jdem na trať.

Trat´- se o proti loňsku vůbec nezměnila, dvě tratě, levá a pravá, s Přéémou si jí začínáme najíždět. Dáváme levou po částech, ladíme stopy, trať je rychlá, zábavná,jen spodní část nám jde hůř, ikdyž prej ve čvtrtek lilo jako z konve povrch je suchej. Potkáváme Flashe jak to tlačí dolekopcom, celej zválenej, říká že ok, ale jde si raději sednout k autu. Najížídíme ještě pravou trať, Přééma píchá a tak jdem k autu. Přééma kolo opravil, napili jsme se a vyrazili zase na kopec. Jezdili jsme dost dlouho, přece jenom je to kopec dost prudkej a lanovka či jinej vývoz tam není, takže už jsme docela dost unavený a tak to pro dnešek už balíme.

Jdem se s Přéémou zaregistrovat, dostáváme číslo,stvrzenku a corny. Flash závod nechce jet. Mejem se, Flash skáče do přehrady, dáváme gril, párky, klobásy..pohodička. Na konci tratě už se staví cílovej drop a tak to jdem skouknout, opilej Tygr a hromada dalších lidí se tam trapí s dvoumetrovým dropem, pomáháme, dáváme pár chytrejch keců a jdem do místní hospody, kde už Flash s partou ze Světlý nad Sázavou pije a veselí se, já a Přééma jíme smažák. Piva,zelenej sajrajt, paráda... večer bych preskočil...

Ráno,sobota,7hodin, lezem z auta, Flash ještě spí venku na nafukovacím lehátku ve spacáku. Čistíme zuby,snídáme,mejem se,uklízíme bordel,chystáme kola, oblíkáme se a jdem si to ještě parkrát sjet. Trat´ je teda o moc horší než v pátek,je doslova celá rozmr*aná, dopady, klopenky, vsechno je to probržděný, dělají se velký díry, drncá to. Dáváme si každou trat´ asi 3krát a už je konec tréninku, za chvíli začína závod, jdem sednout, dát si redbula, Flash už pomalu balí věci..

První kolo, lehce nervózní, na starťáku sranda, startuje se podle čísel (já 27, Přééma 28), po minutě. 5,4,3,2,1.. dupéééj, rovinka, do prava - do leva, lávka, skok, po kořenech do prava, skok, rovinku produpat, transfér, klopka, skok, klopka levá - pravá - levá, dolů na cestu, nahoru a zatáčka na cílovej drop. Jsem v cíli, mám radost, nějaký chyby ale jelo se mi pěkně, Přeema za chvilku taky dojíždí, zas tak rád není, ráno v tréninku přetrhl lanko a tak musí jezdit na devítku he, je to borec. Koukáme na ostatní, čekáme na výsledky a na start druhýho kola, redbul, odpočinek.

Druhý kolo se jede podle časů z prvního (nejrychlejší poslední, nejpomalejší první), máme s Přeemou skoro stejný časy takže jedem za sebou, a to nám na startu nikdo nevěřil že jezdíme pořád za sebou hehehhihih. Přeema jede první, přece jenom jsem byl rychlejší (kvůli tý přehazce). 5,4,.. 1 jeeď Přemete! dupéej. A Přeema dupal, pak už jen oblak prachu a byl pryč. 3,2,1 jedu, začátek stejnej, doprava na skok, rychle dolu, skok, wall, skok, skok, klopky, cílak, a sem dole. Jsem unavenej a zvědavej na časy.

Jdem sbalit věci a čekáme na výsledky. Tygr už vyhlašuje tak se jdem kouknout. Kategorie open první Jirka Gergel, juniory vyhrál Hanák a jediná holka Terry vyhralá holky. Tygr ještě vyvěsil ostatní vysledky, koukli sme na to, radost, dojetí, slzy. A jedem domů, celkově super závod, paradní víkend, dík Flashovi za odvoz a dozor, Přeemovi za hezkou noc a Tygrovi za povedenej závod. čáu

                                                                               Demo

 

pozn. fousmen: Jen doplním, že Demo ve vší skromnosti zapomněl dodat, že doletěl na 7. místě a Přéma bral 9. flek! Gratulace, jen tak dál klucí!Vstup do diskuze >>Zpět
BLESKOVKY
4.7. - 6.7. zavřeno (04.07.2016)

V pondělí 4.7. bude obchod zavřen a těšíme se na vás 7.7.

V sobotu zavřeno (30.04.2015)

V sobotu 2.5.2015 nebude obchod otevřen.

JACK FERNET 2014 (04.12.2014)
JACK FERNET (04.11.2013)
Orientační závod PO STOPÁCH JACKA FERNETA letos 30.11.2013...Pozor změna v registraci již nyní na www.jackfernet.cz
kola SCOTT 2014 (04.11.2013)

Novou kolekci kol SCOTT pro rok 2014 již máme částečně na krámě! Zase o kus lepší technika, perfektní design, 5 let záruka... to musíte vidět!