MČR downhill Pec pod Sněžkou - (21.07.2009)
Report z mistrovství republiky v dowhnillu nám opět sepsal Demo. Jak se našim klukům dařilo, čtěte níže!

Letošní mistrák se uskutečnil na nové trati v Peci pod Sněžkou, kterou postavil Adam Vágner.

Z JH je to kousek a Joma DH brutal riders tam nesměli chybět a tak jsme se vydali já(Demo),Přeema a Shamann už ve čtvrtek odpoledne, večer jsem dorazili, ubytovali jsme se a šli spát.

Pátek ráno jdem zkouknout TRAŤ- začíná loukou, vjede se do prvního lesa kde je bahna po náboje a spousta boulí a kořenů a nějaké dřevěné přejezdy, výskok z lesa na sjezdovku a zase do lesa kde je dropík a taková pěkná xc stezka, zíďka z kamenů a zase na sjezdovku, 2 dřevěný skoky, 2 prudký pasáže, kamenná pasáž, výjezd z ní a palba na 20metrák bum dopad a po louce nějakým skokem a zatáčkama až do cíle.

Oblíkáme se a jedem nahoru na horu jezdit, první jízda, bahno všude, přezouváme bahňáky. Postupně si najíždíme celou trať a docela to jede, semtam sněží, prší, i sluníčko vyleze, nahoře strašná mlha a zima. Večer jídlo, pití, veselice veselka.

Sobota tréninková, večer asi chcalo, jezdíme pořád. První les se změnil v půl metrovej vypuštěnej rybník a projet ho celej bez spadnutí nebo bez toho aby člověk nevedl kolo vedle sebe nejde. Jinak to jezdí docela rychle.

Neděle závodní, jdem si ještě sjet před závodem, svištíme si to s Přeemou dolekopcom, v cíli na nás komentátor řve, že už je trať uzavřená a kdo projede musí zaplatit pokutu jinak nepojede finále. V helmě není slyšet, cílem jsme projeli. A jdem na rozřazovací kolo před finálem. Nahoře nám teda říkaj, že tudle jízdu jet můžem ale jestli chcem do finále musíme zaplatit 200kč. Tak teda jedem, já padám v prvním lese asi 5krát, jinak se mi jede mooc hezky.. Přeema taky padal, Shamann taky. Jdem do penzionu, napít, najíst, zavolat mámám. Za 3 hodiny platíme pokutu a jedem to teda zase zmotokrosit. Pípípíp , pulku lesa plavu pěkně, na přejezdech chybí pletivo organizátoři se s tím ne***ou , na jednom tom přejezdu sesedám z kola abych se nezapíchl v bahně a už letím, kolo letí, všechno letí, zem se točí, padám, lidi řvou, já nadávám, nasednu a jedu dál, po 10 metrech kolo zastavuje v bahně a já padám, nasednu a jedu dolů na pohodičku. Přeema asi taky spadl, Shamann taky. Jdem se sbalit a jedem domů. Trať v Peci je určitě moc hezká jen se v bahně nedá jet, ale vejlet to byl zase famfárovej, na pokoji spousta legrace, další dobrá zkušenost jistě. Jinak já jsem se dolů doplazil v čase 3:56 na 20.místě, Přeema za 4:11 27.místo a čas 4:34 hodil Shamannovi 36. místo. Další závod Českého poháru se pojede 16.8. na Klínovci.

 

                                                                                                                                čůa DEMO
Galerie:

Vstup do diskuze >>Zpět
BLESKOVKY
4.7. - 6.7. zavřeno (04.07.2016)

V pondělí 4.7. bude obchod zavřen a těšíme se na vás 7.7.

V sobotu zavřeno (30.04.2015)

V sobotu 2.5.2015 nebude obchod otevřen.

JACK FERNET 2014 (04.12.2014)
JACK FERNET (04.11.2013)
Orientační závod PO STOPÁCH JACKA FERNETA letos 30.11.2013...Pozor změna v registraci již nyní na www.jackfernet.cz
kola SCOTT 2014 (04.11.2013)

Novou kolekci kol SCOTT pro rok 2014 již máme částečně na krámě! Zase o kus lepší technika, perfektní design, 5 let záruka... to musíte vidět!