Strunkovice FRbikes Downhill 09 - (10.10.2009)
Demo, nejen že ve Strunkovicích urval třetí flek, ale rovnou nám i sepsal pár řádek o tom, jak to všechno vlastně bylo.

Je neděle 4.10. půl páté ráno a já nedočkavě vstávám. Po snídani a ranní rozcvičce jedu do Hradce k Zelímu, kde je v 6 domluvený odjezd na poslední závod letošní sezóny. U Zelího skládáme kola do fábie, pro Hrabyho a jedem vstříc sjezdovým zážitkům. Cesta uběhla, až na jednoho mrtvýho srnce a zničený levý zrcátko, docela rychle.

Ve Strunkách jsme kolem osmý, nikde nikdo, dáváme kola dohromady, oblíkám se, půl hodiny čekám na staroušky, než se oblečou a už dupeme na kopec.

 

Trať ve Strunkách je taková skákavá, krátká a zábavná bikroska v lese. Oproti loňsku hned po startu přibyly dvě klopny, jinak zbytek stejnej.  

Vzhůru dolů, první jízdu jen tak lehce koukáme co a jak. Ve třetí jízdě už mám nalítáno vše, takže paráda parádička. Klucí se trápí s prvníma trefovacíma dvojáčkama, Zelí je raději objíždí a tlumí, Hraby se zas radši vyndavá. Lítáme pořád, bez přestávky a je to obrovská bžunda. Start, klopny se jen zapráší, dva dvojáčci, rubeš jí na dropogapík, dopad ve strašným špýdu, hop bum, zatáčka, skok whip, posílák do klopny a druhá klopna, malej wall, řetěz skáče na šestku a dupeš na tráňo, tejbl a před tebou poslední skok, prásk dopad a ještě klopenka a seš dole. 30 sekund a strašně to baví.

 

 

Z ČB doráží Shamann, a tak už lítáme komplet. Dolů, nahoru pořád dokola. Shamann dává strašný kombo na těch dvojáčkách, přelítává první, hází ho to do jednoho fróňa o odraz dvojáku a hned do druhýho fróňa o hranu dopadu, FMX. Shmnn se zvedá, ale není mu moc do skoku. My ale lítáme dál. V jedný jízdě si to dupu na tráňo a vidím nějakou partičku lidí, takže tam narvu řádnýho zakroucenýho tejbla, no narval sem tam takovýho, až sem vrazil v letu hlavou do stromu, aů.  Spusta lidí už jezdí z číslama, a tak si pro ně taky jedem. Ůnava už se dostavuje, tak rychle napít najíst k autu a za chvilku to rozjedem.

První z Jomy jede Zelí, povzbuzujem, házíme po něm šišky a už je pryč. Druhej jedu já.

 

 

5,4,3,2,1, stopky pípaj a svištím dolů. Vše mi vychází, jen beru ramenem někde nějakej strom, ale držím jí až do cíle, spokojenost. Tlačím nahoru a ještě potkávám Hrabyho, jak se válí zase na těch dvojákách. Malá pauza a jedem druhý kolo.

Píp a svištím ještě víc ... vrrrrmmnm a sem v cíli, jízda se povedla, krásně se jelo. Klucí taky dojíždí, taky spokojený.

Čekáme na výsledky.... Holky – třetí Shamannova kamarádka Terka, druhá Zůza a první Líla.

Junioři -  třetí nějakej kluk, druhej taky nějakej kluk a první místo motokrosař Milda.

Kategorie Open – čtvrtý místo Cruzo, třetí jsem teda dojel já a vůbec jsem to nečekal, druhej flek pro Joudu a první byl Schwara. Dostal jsem pytlík s věcma a dobrej pocit, že jsem se s tou sezónou letos pěkně rozloučil.

 

 

Závěrem bych ještě chtěl poděkovat všem sponzorům jako jsou máma, táta, babička, strejda a teta. Velký dík patří taky klukům z jomy, že jsme si to letos užili a objeli jsme spoustu závodů a užili spoustu legrace. A samozřejmě děkuju teamu JOMA DH BRUTAL RACING.

 

                                                                                    See you next year, Demo

Vstup do diskuze >>Zpět
BLESKOVKY
4.7. - 6.7. zavřeno (04.07.2016)

V pondělí 4.7. bude obchod zavřen a těšíme se na vás 7.7.

V sobotu zavřeno (30.04.2015)

V sobotu 2.5.2015 nebude obchod otevřen.

JACK FERNET 2014 (04.12.2014)
JACK FERNET (04.11.2013)
Orientační závod PO STOPÁCH JACKA FERNETA letos 30.11.2013...Pozor změna v registraci již nyní na www.jackfernet.cz
kola SCOTT 2014 (04.11.2013)

Novou kolekci kol SCOTT pro rok 2014 již máme částečně na krámě! Zase o kus lepší technika, perfektní design, 5 let záruka... to musíte vidět!